Szkolenie ZAGADNIENIA OPEN SCIENCE & OPEN ACCESS ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PROGRAMU HORYZONT 2020 – 22.06.2018

Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum Programów Badawczych UE przy Biurze Obsługi Badań UW

zaprasza na szkolenie

ZAGADNIENIA OPEN SCIENCE & OPEN ACCESS

ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PROGRAMU HORYZONT 2020

Data: 22 czerwca 2018, godz. 10:00– 13:00

Miejsce: Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Gmach d. BUW, sala 216 (p. II)

Szkolenie poprowadzą:

Jakub Szprot, ekspert ds. otwartej nauki, Centrum Nauki o Danych i Modelowania, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW; Diana Pustuła, Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum przy Biurze Obsługi Badań UW.

Szkolenie Skierowane jest do naukowców biorących udział w projektach badawczych, w tym w szczególności tych finansowanych ze środków programu Horyzont 2020 oraz pracowników administracji instytucji naukowych odpowiedzialnych za tworzenie polityk instytucjonalnych w zakresie otwartej nauki.